Atasehir Istanbul Turkey
+90 533 724 75 35
info@arturasuite.com
Book Now
Çatı Katı
Descrıptıon Sayfanın üstüne geliyor1

Çatı Katı

from TL200 /night
Max person:
,   
Room bed: 2
,   
Room size: 130
...
15-20 m2 Otel odasında hapis olmayın otel konforunda kendi evinizin rahatlığında evlerimiz sizi bekliyor. Sadece çantanızı alın gelin.
  • Check-in: 14:00 ; Check-out: 12:00
  • Free High Speed Wi-Fi Internet in Every Room
  • Free Local Self Parking Available
Çatı Teras Dairemizin özellikleri

Ahşap Lambri kaplamalı tavanı Modern-Klasik karışımlarla döşenmiş mutfak ve yatak odası banyo ve teras bölümlerinden oluşmaktadır.
Isınma Doğalgaz soğutm klimalar ile yapılmaktadır.
82 Ekran Led TV
Salonda çift kişilik Yataklı kanepe, Ekstra misafirleriniz için konaklama imkanı verir
Mini buzdolabı ve Ocak
Ütü ve Ütü Masası
Wifi İnternet
24 saat sıcak su
Online Rezervasyon Kural ve Şartları
Artura Suite Otel web sayfasından yapılan rezervasyonlarda Rezervasyon Sahibi ve Otel aşağıda belirtilen maddelerin geçerliliğini karşılıklı olarak kabul etmiş sayılırlar.

1.Rezervasyon Genel Koşulları :
Online Rezervasyon menüsünde, seçiminiz kadar oda, gösterilen toplam fiyat üzerinden kredi kartınızdan Türk Lirası olarak tahsil edilir. Ödemesi gerçekleşen rezervasyonunuza istinaden sistem tarafından size gönderilen konfirmasyon e-mailindeki haliyle rezervasyonunuz garanti altındadır.
2. Ödeme Politikası:
www.arturasuite.com adresinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınız için kredi kartı gereklidir. Toplam konaklama miktarı rezervasyon yaptırmış olduğunuz kredi kartınızdan online rezervasyon işlemi sırasında tahsil edilecektir.
3. İptal Politikası and No-Show
Otele giriş tarihinden 7 gün önce rezervasyon iptalini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, aksi takdirde rezervasyon yaptırmış olduğunuz oda tipinin birinci gece ücreti iptal bedeli faturalandırılacak ve kalan tutar tarafınıza iade edilecektir. Otel giriş tarihinden bir gün önce yapılan rezervasyon iptallerinde konaklama ücreti toplam tutarı faturalandıracaktır.
Otel, giriş işlemi yapılmayan rezervasyonları giriş tarih ve saatinden (otele giriş saati 14:00’tür) 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir iptal durumunda mevcut oda başka misafire satılabilir ve rezervasyon sahibine ücret iadesi yapılmaz.
Otel, kredi kartından yapılan ödemenin geri iadesini kabul ederse, geri iade işlemi bankanın geri iade koşulları çerçevesinde gerçekleştirilir. İadelerde banka masrafı rezervasyon sahibine aittir. Rezervasyon iptali ve ya değişikleri ile ilgili olarak otel rezervasyon departmanı ile temasa geçilmelidir.
4. Genel Kurallar:
Otele giriş saati 14:00; çıkış saati öğlen 12:00’dir. Geç çıkış talebiniz olması durumunda çıkışınızdan bir önceden Ön Büro ile temasa geçilmelidir. Eğer odanızı 12:00’ den sonra da tutmak isterseniz, konuyu bir gün öncesinden Resepsiyon ile görüşmenizi rica ederiz. Bu servis,otel müsaitliği doğrultusunda ve gecelik oda ücretinizin %50’si karşılığında saat 18:00’ e kadar verilebilmektedir.
Oda fiyatlarına %8 KDV ve açık büfe kahvaltı dahildir. Otelimize giriş işlemleriniz sırasında konaklamanız süresince gerçekleştireceğiniz harcamalarınız için kredi kartınızdan ön provizyon ya da Türk Lirası, Euro ve Dolar olarak nakit depozit alınacaktır. Bu belirli bir tutarın otelimizde gerçekleştireceğiniz geceleme sayısı ile çarpımına eş değer olacaktır.
Artura Suite Hotel yalnızca 18 üzeri müşterileri ağırlamaktadır. Ebeveynleri olmadan18 yaşını doldurmamış müşterilere hizmet veremiyoruz. Otelde evcil hayvalar kabul edilmemektedir.
Online rezervasyon işlemleri sırasında gerçekleştirmiş olduğunuz servis taleplerinizi, otelimizin müsaitliği doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir.
Otel ve Rezervasyon sahibi, karşılıklı ve yazılı olarak anlaşarak, farklı şartlarda bir sözleşme yapabilir. Böyle bir durumda sonradan yapılan sözleşmedeki koşullar geçerli olur. Ek sözleşmede belirtilmeyen hususlar bakımından bu burada yazılı hükümler (Online Rezervasyon Kural ve Şartları) geçerli olur.İşbu Online Rezervasyon Kural ve Şartlarının uygulanmasında Türk Hukuku geçerlidir. Online Rezervasyon Kural ve Şartları sözleşmemiz güncellenebilmektedir.
www.arturasuite.com da yayınlanan sözleşmemiz güncel ve geçerlidir.

 

Leave a Review